Job Vacancies

Staňte se součástí našeho týmu. Pokud vás zaujala následující nabídka pracovních pozic, zašlete nám prosím životopis na adresu, budeme se těšit.

Technická podpora softwaru

Jsme LABORATORY IMAGING s.r.o., česká softwarová firma, která vyvíjí NIS-Elements (Nikon Imaging Software) – kompletní software pro mikroskopii používaný nejlepšími výzkumnými pracovišti světa.

Zajímá Vás

  • mikroskopie,

  • analýza obrazu,

  • vývoj softwaru?

Náplň práce

  • technická podpora prodejců/uživatelů software,

  • spolupráce s programátory na odstraňování chyb.

Očekáváme

  • pečlivost, systematičnost, zodpovědnost a zaujetí/nadšení,

  • analytické a technické myšlení,

  • vzdělání technického/přírodovědného směru,

  • znalost technické angličtiny slovem i písmem.

Nabízíme

  • postupné zaškolení, individuální a kolegiální přístup,

  • pravidelný platový růst,

  • prémie 2x ročně,

  • příjemné prostředí v blízkosti nádraží Praha – Hostivař,

  • příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti.

V případě zájmu nám prosím pošlete svůj profesní životopis na adresu .